Analytics un Tag Management

Analytics pakalpojumi palīdz mūsu klientiem izmērīt, vizualizēt un optimizēt rezultātus.

Mūsu Analytics pakalpojumi iekļauj ieviešanu, konsultācijas un apmācības. Mēs palīdzēsim jums izprast, ko, kāpēc un kā ir vērts mērīt, lai varētu vadīt uzņēmumu un pieņemt biznesa lēmumus, balstoties uz iegūtajiem datiem.

Analytics kontekstā strādājam ar šādām platformām: Google Tag Manager, Google Analytics, Adobe Analytics, Data Studio, datu konvertēšanu un atkārtotu mērķu izvirzīšanu reklāmas kanāliem. Vai tā būtu vienkārša kampaņa vai klientu interešu noskaidrošana, piemēram, bezsaistes kampaņu izstrāde, lietotnes pasākumi vai pielāgotas informācijas nosūtīšana tīmekļa analītikas kontiem, mūsu 11 GAIQ sertificētie speciālisti palīdzēs sasniegt jūsu Analytics mērķus.

Analytics konsultācijas. Mūsu analītikas konsultācijas palīdzēs jums saprast, kas jums jau ir, bet kas vēl ir nepieciešams, lai sasniegtu nospraustos mērķus. Mēs palīdzēsim jums analizēt jūsu pašreizējo situāciju un piedāvāsim izpildāmus risinājumus, lai maksimāli izmantotu jums pieejamos datus, kanālus un procedūras uzņēmuma izaugsmes veicināšanai.

Analytics apmācības. Kopš 2018. gada mēs esam vadījuši vairāk nekā 100 Analytics apmācības un seminārus, kas pielāgoti mūsu klientu vajadzībām. Apmācības palīdzēs jūsu komandai attīstīt nepieciešamās prasmes, lai saprastu Google Analytics pamatprincipus vai lai iegūtu GAIQ sertifikātu. Apmācību laikā mēs apskatām dažādas tēmas: kontu iestatījumi, pielāgoti risinājumi un informācijas paneļu izveide/pārvaldība.

Pastāstiet mums, par kuru pakalpojumu jūs vēlaties saņemt vairāk informācijas, un mēs ar jums sazināsimies.

Sazinies ar mums